hadithkhani1

برنامه درس های حدیث خوانی حوزه در سال تحصیلی ۹۷-۹۶

به همت انجمن حديث حوزه و مرکز تخصصی علوم حديث حوزه، کلاس های حديث خوانی در مراکز مختلف قم، در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ برگزار می گردد.

 

تذکر: با توجه به اینکه ثبت‌نام کلاس­های حدیث‌خوانی از طریق سامانه نجاح انجام نمی‌شود، استفاده از امتیاز این درس صرفا با حضور در کلاس و ثبت آن توسط نماینده کلاس انجام می‌گیرد.

                                                              برنامه دروس حدیثی

                                                            سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶

                                           توسط اساتید برجسته علوم و معارف حدیث

                                  الکافی / نهج البلاغه / صحیفه سجادیه/ منتخب الأثر

ردیف

استاد درس روز ساعت مکان تدریس
۱ علی صدرایی­نیا صحیفه سجادیه پنجشنبه ۹-۸ فیضیه – مدرس زیرکتابخانه
۲ قربانعلی صمدی صحیفه سجادیه یکشنبه

 

بعد نماز مغرب مدرسه حضرت ابوالفضل(ع)
۳ محمدحسن الهی‌فر صحیفه سجادیه سه‌شنبه بعد نماز ظهر مدرسه علامه مجلسی‌(ره)
۴ محمدحسن الهی‌فر صحیفه سجادیه پنجشنبه ۱۱-۱۰ حرم مطهر- حجره ۳۵
۵ حسن فکری صحیفه سجادیه پنجشنبه ۱۲-۱۱ پردیسان- مسجد خاتم‌الانبیاء
۶ سیدرضا فاطمی­نیا صحیفه سجادیه چهارشنبه بعد نماز ظهر پردیسان- مسجد امام موسی کاظم (ع)
۷ سیدکمال جمالی صحیفه سجادیه پنجشنبه ۱۲-۱۱ نیروگاه مدرسه امام صادق (ع)
۸ موسی احمدی‌میانجی صحیفه سجادیه چهارشنبه دوساعت به غروب مدرسه آیت الله بروجردی (خان)
۹ سیدکمال جمالی صحیفه سجادیه پنجشنبه ۱۱-۱۰ مدرسه امام موسی کاظم(ع)
۱۰ مرتضی وافی صحیفه سجادیه پنجشنبه ۱۰-۹ مدرسه فیضیه- مدرس زیرکتابخانه
۱۱ علی نصیری الکافی پنجشنبه ۱۰-۸ بلوار جمهوری- کوچه ۳۳ موسسه معارف وحی و خرد
۱۲ مجتبی عزیزی الکافی پنجشنبه ۹-۸ مدرسه فیضیه – مدرس ساحلی
۱۳ محسن فقیهی الکافی چهارشنبه ۱۱-۱۰ مدرسه آیت‌الله گلپایگانی ره
۱۴ محمد مسعودی هروان الکافی پنجشنبه ۹-۸ مدرسه دارالشفا- مدرس ۴
۱۵ محمدعلی برکتین الکافی چهارشنبه ۹-۸ دارالعلم امام مجتبی(ع)
۱۶ مرتضی مفتخر گویا الکافی چهارشنبه

 

۱۲-۱۱ موسسه تخصصی فقه و اصول قائم‌عج
۱۷ ابراهیم محمدی نجف­آبادی الکافی چهارشنبه ۱۱-۱۰ موسسه پیامبر اعظم و اهل‌بیت(ع)
۱۸ اکبر ترابی‌شهرضایی الکافی چهارشنبه بعد نماز مغرب پردیسان- مسجد امام حسن عسکری (ع)
۱۹ جعفر تبریزی الکافی دوشنبه یکساعت به غروب مدرس ایت الله تبریزی
۲۰ حسین طهماسبی الکافی پنجشنبه ۸-۷ مسجد زین العابدین
۲۱ رسول رضوی الکافی پنجشنبه ۱۰-۹ فیضیه – مدرس امام
۲۲ رضا کیانی بیدگلی الکافی چهارشنبه ۱۱-۱۰ مدرسه آیت الله بروجردی (خان)
۲۳ سیدعلی اصغر موسوی اطهر الکافی دوشنبه ۱۱-۱۰ موسسه فقه و اصول اهل بیت (ع)
۲۴ سیدحسین تقوی دهاقانی الکافی پنجشنبه

 

۱۲-۱۱ مدرسه حضرت آیت الله گلپایگانی – مدرس ۵۴
۲۵ رضا برنجکار الکافی پنجشنبه ۹-۸ فیضیه – مدرس حضرت معصومه
۲۶ عبدالحسین کافی الکافی پنجشنبه ۹-۸ مدرسه فقه و اصول اهل‌بیت(ع)
۲۷ عبدالهادی‌ مسعودی الکافی پنجشنبه ۸-۷ فیضیه – مدرس زیرکتابخانه
۲۸ علی‌اصغر کریم‌خانی الکافی سه شنبه ۱۲-۱۱ مدرسه امام کاظم ع – مدرس ۱۰۱
۲۹ محسن فاضلی‌نیا الکافی پنجشنبه ۱۰-۹ پردیسان – موسسه امام صادق (ع)
۳۰ امیر غنوی الکافی چهارشنبه یکساعت به غروب مدرس مصباح الهدی
۳۱ سیدعلی مسعودی الکافی چهارشنبه یکساعت به غروب پردیسان – مسجد امام سجاد  )ع)
۳۲ سیدجلال رضوی همدانی الکافی چهارشنبه ۸-۷ مدرس صاحب الزمان عج
۳۳ علی‌اکبر خدامیان الکافی چهارشنبه بعد نماز مغرب پردیسان- مسجد امام موسی کاظم(ع)
۳۴ محمد مادرشاهی الکافی چهارشنبه ۸-۷ مرکز جامع علوم اسلامی
۳۵ محمدحسین نصیری الکافی چهارشنبه بعدنماز ظهر و عصر بلوار معلم- بنیاد امامت
۳۶ محمدرضا عابدینی الکافی چهارشنبه ۱۲-۱۱ مدرسه امام موسی کاظم(ع)
۳۷ سیدجواد شبیری الکافی یکشنبه و سه‌شنبه دوساعت به غروب مرکز فقهی امام باقر(ع)
۳۸ سیدمجتبی رحمانی الکافی چهارشنبه بعد نماز ظهر مهدیه مسجد امیرالمؤمنین(ع)
۳۹ حسین خلجی الکافی چهارشنبه یکساعت به غروب مدرسه آیت الله بروجردی (خان)
۴۰ ابراهیم عبدی نهج‌البلاغه پنجشنبه ۱۰-۹ مدرسه امام موسی کاظم(ع)
۴۱ محمد عشائری نهج‌البلاغه شنبه ۱۲-۱۱ مدرسه خاتم الاوصیاء
۴۲ محمدمهدی احسانی­فر نهج‌البلاغه چهارشنبه ۱۷-۱۶ مرکز تخصصی علوم حدیث
۴۳ حسن شکوری نهج‌البلاغه پنجشنبه ۸-۷ مهدیه – مسجد امیرالمؤمنین(ع)
۴۴ سیدمحمدکاظم طباطبایی نهج‌البلاغه چهارشنبه ۸-۷ مرکز فقهی ائمه اطهار (ع)
۴۵ عباس محمودی نهج‌البلاغه چهارشنبه ۱۶-۱۵ پردیسان – مسجد حضرت زینب(س)
۴۶ علی‌اکبر رکنی حسینی نهج‌البلاغه چهارشنبه ۱۷-۱۶ مدرسه مهدی موعود(عج)
۴۷ محمدامین بالادستیان منتخب الاثر دوشنبه دوساعت به مغرب مرکز تخصصی مهدویت
۴۸ محمدعلی حججی منتخب الاثر دوشنبه یک‌ساعت به مغرب خ معلم میدان روح ا… – مدرس صاحب‌الزمان (عج)
۴۹ محمدعلی حججی منتخب الاثر یکشنبه یک‌ساعت به ظهر پردیسان مسجد فاطمه الزهرا سلام ا… علیها
۵۰ سیدمسعود پورسعیدآقایی منتخب الاثر شنبه ۱۲-۱۱ موسسه آینده روشن(موعود)
۵۱ ناصر ساجدیفر(شهیدی) منتخب الاثر چهارشنبه ۱۲-۱۱ بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)
۵۲ نجم‌الدین طبسی منتخب الاثر پنجشنبه ۱۱-۱۰

 

عباس آباد- موسسه فاطمه الزهرا(س)
۵۳ علی‌محمد باقی منتخبالاثر یکشنبه ۱۲-۱۱ بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)
۵۴ علی مصلحی منتخب الاثر چهارشنبه بعد از نماز مغرب و عشا مرکز تخصصی مهدویت
۵۵ مجتبی کلباسی منتخب الاثر شنبه بعد از نماز مغرب و عشا مرکز تخصصی مهدویت
۵۶ محمدرضا نصوری منتخب الاثر سه‌شنبه ۱۲-۱۱ مرکز تخصصی مهدویت
۵۷ محمد شهبازیان منتخب الاثر دوشنبه یک ساعت به مغرب موسسه عصر معرفت
۵۸ جواد اسحاقیان درچه منتخب الاثر پنجشنبه ۱۲-۱۱ پردیسان مسجد فاطمه الزهرا (س)
۵۹ محمود اباذری منتخب الاثر شنبه ۱۲-۱۱ دارالشفا – نمازخانه
۶۰ جواد جعفری منتخب الاثر سه­شنبه ۱۷-۱۶ دارالشفا- مدرس۱
۶۱ علی­رضا فلاحت‌منش وسائل‌الشیعه چهارشنبه ۱۰-۹

مدرسه امام موسی کاظم(ع)