haftehpajoohesh

رونمایی از بانک اطلاعات اولویت های پژوهشی در اولین روز هفته پژوهش

ه گزارش اداره اطلاع رسانی معاونت پژوهش حوزه های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین عماد در کنفرانس خبری که عصر امروز به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد، به تشریح برنامه های این معاونت در هفته پژوهش پرداخت.
معاون پژوهش حوزه های علمیه در این جلسه که با حضور خبرنگارانی از خبرگزاری های مختلف برگزار شد، از رونمایی بانک اطلاعات نیازسنجی پژوهشی دانش های حوزوی همزمان با ۲۵ آذرماه، اولین روز هفته پژوهش خبر داد.
وی در این باره اظهار داشت: این بانک اطلاعات که دربردارنده مجموعه کتاب های اولویت های پژوهشی دانش های حوزوی است ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۲۵ آذرماه ، با حضور آیت الله حسینی بوشهری مدیر محترم حوزه های علمیه، در کتابخانه آیت الله بروجردی رونمایی خواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمین سید علی عماد در ادامه به تشریح سایر برنامه های این معاونت در هفته پژوهش پرداخت و بیان داشت: حضور در نمایشگاه های ملی و استانی، تجلیل از پیشکسوتان امر پژوهش در حوزه های علمیه، بازدید از کتابخانه های تخصصی آیت الله گلپایگانی و کتابخانه حرم حضرت فاطمه معصومه (س)، رونمایی از سایت به روز شده رهنامه پژوهش و  ارسال مجموعه نرم افزارهای مرکز تحقیقات کامپیوتری نور به مدارس علمیه سراسر کشور از دیگر برنامه های این معاونت به مناسبت هفته پژوهش می باشد.
دیدار با آیت الله مظاهری و آیت الله ناصری در اصفهان و بازدید از موسسه علمی فرهنگی امامت ، موسسه دارالحدیث و مرکز فقهی ائمه اطهار، بازدید شورای عالی حوزه از معاونت پژوهش و ارائه گزارشی ازفعالیت های این معاونت در نشریه افق حوزه از دیگر برنامه های این معاونت است که حجت الاسلام و المسلمین عماد به آن اشاره کرد.

1 نظر

  • an / ۱۳۹۴-۰۹-۲۸ در ۶:۴۶ ق.ظ

    هفته پژوهش بر همه پژوهشگران مبارک باد

    پاسخ دادن